Факел Minecraft Майнкрафт нічник-світильник лампа LED на акумуляторі USB світлодіодна
Цей акумуляторний світлодіодний світильник має вигляд, як факел з Minecraft, мегапопулярної комп'ютерної гри, яка дуже полонила велику аудиторію дітей.
Світильник доповнить декор у спальні вашої дитини, сімейній ігровій кімнаті або стане декором для святкування дня народження. Прихильники ігор можуть поставити його на плоску поверхню, повісити на стіну або взяти із собою.
Світлодіодна акумуляторна лампа заряджається через кабель USB (входить до комплекту), заряджається впродовж 3,5 години, щоб забезпечити понад 8 годин освітлення.
Ця лампа-іграшка стане чудовим подарунком для маленьких поціновувачів Minecraft, та й усіх геймерів.
Характеристика
- Комплектація: лампа, USB кабель, коробка
- Розмір: 28х6 см
- Живлення: USB-кабель
- Потужність лампи: 3,7 Вт.
- Ємність батареї: 1200 mah
- Час заряджання: 3,5 години
- Час автономної роботи: 8 годин
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: ABS пластик
- Колір: жовтий, коричневий
- Тип: герої мультфільмів і кіно
- Улюблені персонажі: Minecraft
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Матеріал: пластик
- Вік: 3-16 років
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Нічник |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність лампи | 3.7 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴










