
Дитячий ліхтарик Проєктор ручний інтерактивний Іграшка для хлопчиків і дівчаток 6 дисків 48 малюнків
568 ₴
- Немає в наявності
Дитячий ліхтарик Проєктор ручний інтерактивний Іграшка для хлопчиків і дівчаток Тварини Динозаври Транспортні засоби Фрукти 6 дисків 48 малюнків
Інтерактивна іграшка для пізнання світу: цей маленький ручний проєктор із різноманітними картинками — чудовий спосіб для легкого та цікавого пізнання світу Вашою дитиною, не тільки для розвитку мовних навичок, але й стимулювання уяви, дійсно помічний ліхтарик, який допоможе діткам спокійно засинати.
Комплектація:
- проєктор-ліхтарик;
- 6 проєкційних дисків, що містять 48 барвистих малюнків;
- 3 батарейки LR44;
- картонне паковання.
*****Особенности*****
- широкий спектр проєкційних малюнків, а саме 6 дисків по 8 малюнків: ліхтарик має багато категорій малюнків, як-от автомобілі, динозаври, тварини, фрукти, комахи тощо;
- розвиває в дітей пам'ять, зорове сприйняття, пізнавальний інтерес, деревну моторику рук;
- якісний і надійний у використанні: виготовлений із пластику, цей проєктор-ліхтарик безпечний і надійний, його нелегко зламати та деформувати, він може слугувати дитині тривалий час;
- гарна заспокійлива іграшка для малюка перед сном;
- Ідеальний подарунок для діток 2-7 років — якщо ви шукаєте веселий і навчальний подарунок для своїх дітей, то цей проєктор-ліхтарик — найкращий вибір.
Ідеальний подарунок на свята. Грайте разом із дітьми, щоб чудово провести час із сім'єю.
Характеристики:
- Розміри упакування: 17 х 13 х 4,5 см
- Розмір іграшки: 11,5 х 3,5 см
- Живлення: 3 батарейки LR44 (входять до комплекту)
- Країна-виробник: Китай
- Колір: зелений, жовтий
- Матеріал: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 3.5 см |
| Довжина | 11.5 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Тип | Нічник |
| Потужність лампи | 3.7 Вт |
- Ціна: 568 ₴






