
Дитячий шкільний пенал Майнкрафт Minecraft для хлопчиків зелений органайзер 3 відділення
399 ₴
- В наявності
Дитячий шкільний пенал Майнкрафт Minecraft для хлопчиків зелений органайзер 3 відділення
Переваги:
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ:
- розмір пенала 22 х 15 х 5 см;
- має вдосталь місця для шкільного приладдя;
— пенал складається з 3 відділень і може вмістити багато олівців, ручок та іншого шкільного приладдя.
ПРЕМІАЛЬНА ЯКІСТЬ:
— цей пенал виготовлений з екологічно чистого матеріалу EVA, що має достатню товщину та твердість;
- міцний, легкий, водонепроникний;
- плями та бруд легко чистяться, зручна блискавка.
ОСОБЕННЫЙ ДИЗАЙН:
- пенал широко відкривається, що дає змогу легко виймати та класти канцелярське приладдя;
— яскравий дизайн пенала в стилі мегапопулярної комп'ютерної гри Minecraft Майнкрафт підніматиме настрій кожної дитини.
ПРОСТОРНИЙ ПЕНАЛ:
— пенал має великий отвір і дуже місткий, щоб вмістити все шкільне приладдя, необхідні вашій дитині, як-от ручки, олівці, гумка, стругачка тощо, оскільки він має 3 різні відділення: одне для зберігання олівців, друге має шість окремих тримачів для ручок, третя має два сітчасті відділення для дрібного шкільного приладдя.
Характеристики:
- Розмір: 22 х 15 х 5 см
- Матеріал: EVA
- Улюблені персонажі: Minecraft
- Стать: для хлопчиків
- Кількість відділень: 3
- Колір: зелений
- Країна-виробник: фосфор
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультипенал |
| Стать | Для хлопчиків |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 399 ₴








