
Скринька для прикрас WS10, скринька для прикрас, органайзер для зберігання біжутерії Світло рожевий
288 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 285-53-27
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька-органайзер для прикрас просто має бути в кожної дівчини, без винятків.
Наша скринька закривається на блискавку, завдяки чому твої прикраси залишаться на місці під час транспортування.
Компактний, невеликий, але дуже місткий помічник легко поміститься в сумочку, рюкзак або валізу. В органайзері є кілька відсіків: подушечки для зберігання кілець, гачки для ланцюжків, простір із перегородками для сережок і кишеня на гумці для іншої дрібниці.
Ширина 10 см. Висота 10 см. Глибина 5 см.
Матеріал корпусу — екошкіра;
Внутрішнє оздоблення — Велюр
Характеристики
- Тип Скриньки
- Матеріал Штучна шкіра
- Колір Світло рожевий
- Розміри 10*10*5
- Країна-виробник товару Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴





