
Світлодіодна 3D-лампа нічник-планер для записів 2 в 1 лампа планер NOTE LAMP світильник для малювання круглий
469 ₴
- Готово до відправки
Світлодіодна 3D-лампа нічник-планер для записів 2 в 1 лампа планер NOTELAMP світильник для малювання круглий на пульті чорний із маркером 7 кольорів
Особливості:
- Змінюйте колір за бажанням: торкніться перемикача або скористайтеся портативним пультом дистанційного керування, Ви можете керувати зміною 16 видів кольору, ви також можете вибрати різні режими миготіння;
- Енергоощадний і зручний нічник: потужність осьової лампи 2,5 Вт, напруга 5 V, обладнана портативним пультом. Основа лампи має 2 способи живлення, які можуть живитися від 3 батарейок АА, встановлених у нижній частині основи (не входять до комплекту), або ви можете використовувати USB-кабель із комплекту для живлення світлодіодної основи;
- Надійний матеріал: виготовлений із міцного пластику, всередині 8 світлодіодних намистин, колір дисплея чіткий; Матова оболонка зручна на дотик і може використовуватися впродовж тривалого часу.
- Широкий діапазон використання: його можна застосовувати для нотаток, малюнків, записів на акриловій круглій пластині за допомогою маркера (входить до комплекту), а також можна застосовувати як шикарний нічник Підходить для спалень, дитячих кімнат, віталень, барів, магазинів, кафе, ресторанів, офісів тощо.
ЯК ПОВЗИВАТИ:
1. Джерело живлення: USB або 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту).
2. Режим перемикання: торкніться перемикача (натисніть і утримуйте впродовж 3 секунд, щоб вимкнути), натисніть один раз, щоб перемкнути колір, лише 7 кольорів, а потім два режими, режим градієнта та режим стробоскопа.
3. Режим дистанційного керування: 16 кольорів і чотири режими, які можна змінювати за допомогою дистанційного керування: спалах, стробоскоп, загасання і плавне згасання.
Комплектація
1 х акрилова пластина
1 х основа
1 x USB кабель
1 x пульт дистанційного керування
1 х інструкція англійською мовою
1 х серветка
1 x маркер (білий)
1 x картонна упаковка
Характеристики:
- Матеріал пластини: акрил
- Діаметр пластини: 14,8 см
- Товщина пластини: 0,4 см.
- Матеріал осонови: пластик
- Розмір основи: 8.5х4 см
- Колір основи: чорний
- Розмір упаковки: 21х15х5,5 см
- Країна-виробник: Китай
- Напруга: 5V
- Потужність: 2,5 Вт
- Джерело живлення: USB або 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 30*14см |
| Додаткові характеристики | Неоновий світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантія | 14 днів |
| Габарити (ВхГхШ) | 30*14 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип джерела світла | Світлодіодні (LED) |
- Ціна: 469 ₴




