
Дитячий шкільний пенал Ельза Холодне серце Elza Frozen 3D для дівчаток рожевий органайзер
499 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
Дитячий шкільний пенал Ельза Холодне серце Elza Frozen 3D для дівчаток рожевий органайзер
Наш шкільний пенал органайзер стане чудовим подарунком маленькій школярці.
ОСОБЕННОСТИ:
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ: розмір пенала 23 х 10 х 5 см. Має вдосталь місця для шкільного приладдя. Пенал складається з 2 відділень, одне з них має сітчасту кишківник на гумці, і може вмістити багато олівців, ручок та іншого шкільного приладдя;
ПРЕМІАЛЬНА ЯКІСТЬ: цей пенал має достатню товщину та жорсткість, міцний, легкий, має зручну блискавку;
ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН: пенал широко відкривається, що дає змогу легко виймати та класти канцелярське приладдя. Миле зображення улюбленого героя з яскравими кольорами покращуватиме настрій кожної дитини;
МІСТРАННИЙ ПЕНАЛ ДЛЯ ДОВЧОК: пенал має великий отвір і дуже місткий, щоб вмістити все шкільне приладдя, необхідне вашій дитині, як-от ручки, олівці, гумка, точило тощо.
Характеристики:
- Розмір: 23 х 10 х 5 см
- Матеріал: поліестер
- Улюблені персонажі: Холодне серце Ельза
- Стать: для дівчаток
- Кількість відділень: 2
- Колір: рожевий
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультипенал |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 299 ₴



