
Шкільний ортопедичний дитячий рюкзак для хлопчиків MKZ стиль футбол і м'яч і пенал для хлопчика в школу
1 269 ₴
- Готово до відправки
Шкільний ортопедичний дитячий рюкзак для хлопчиків MKZ стиль футбол і м'яч і пенал для хлопчика в школу 1 – 5 клас і першокласника
Дитячий рюкзак з ортопедичною спинкою та пеналом MKZ
Ідеальний вибір для школярів від 6 до 12 років! Цей стильний і зручний рюкзак забезпечить комфорт, безпеку та функціональність упродовж усього навчального дня.
Наш шкільний ортопедичний рюкзак — це класний вибір для маленького першокласника. Він легко вміщує комплект усіх необхідних книг, зошитів і приладдя для занять першокласника. Модний, красивий і яскравий аксесуар обов'язково сподобається школярам з 1 по 5 клас! Він має регульовані ергономічні s-подібні широкі лямки, зручну ручку та нагрудну кріплення — застібку. Його зручно носити на плечах або переносити в руці.
________________________________________
✅ Основні переваги:
- Ортопедичний
- Модний дизайн — стильний дизайн із 3D-м'ячом сподобається кожному фанату футболу.
- 2 в 1 — комплект містить знімний пенал у тон рюкзака.
- Водовідштовхувальний матеріал — поліестер високої якості захищає речі від дощу.
- USB-порт — для зручного заряджання телефона в дорозі (необхідний павербанк).
- Місткий — просторий основний відсік, передня кишеня, бічні сітчасті кишені та відділення для ноутбука.
________________________________________
✅ Ортопедичні властивості шкільного рюкзака:
- жорсткий каркас;
— спеціальні ортопедичні подушки з вентиляцією, які вшиті в спинку, виконують кілька функцій:
1) рівномірно розподіляють навантаження на плечі та спину;
2) масажують спину;
3) Знімаючи напруження.
- Широкі, еластичні та м'які лямки — це дає м'язам розслабитися, зняти напруження;
- правильні S-подібні лямки, анатомічно прилеглі до вигинів тіла дитини;
- лямки регулюються за довжиною, щоб підходити під різний зріст дитини;
- вага всього 700 грамів, що додатково не навантажує спину;
- потовщені м'які лямки не врізаються в шкіру, не створюють дискомфорту;
📏 Характеристики:
- Вік: 6-12 років
- Розмір: 31×16×41 см
- Вага: 0.7 кг
- Зріст користувача: 120-150 см
- Матеріал: поліестер
________________________________________
Цей рюкзак — чудовий вибір для школи, подорожей чи активного відпочинку! Стильний дизайн із 3D-м'ятком сподобається кожному фанату футболу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для молодшої школи |
| Зовнішні розміри, см | 31×16×41 см |
| Тип | Рюкзаки |
| Форма | Прямокутна |
| Дитячий вік | 9 років,8 років,7 років,6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 269 ₴







